ŞAFAK OKULLARI BİLİM VE TEKNOLOJİ LİSESİ

Okulumuza kayıt yaptıran tüm öğrencilerin Eğitim ücretinin tamamı 4 yıl boyunca  devlet tarafından karşılanmaktadır. Öğrencilerimiz bir taraftan Özel Kolejde iyi bir eğitim alarak üniversiteye hazırlanmakta diğer taraftan farklı alanlarda aldıkları mesleki eğitimler sayesinde mezuniyetleri sonrasında iş imkanına kavuşmakta.

Bağcılar kampüsümüzün bulunduğu fiziki ortam bakımından 1800 kapasiteli olup bilişim derslerini bilgisayar laboratuvarlarından, seminer ve sosyal etkinliklerini 100 kişilik konferans salonundan, beden eğitimi derslerini ve tüm spor aktivitelerini uygulamalı olarak uygulamalı olarak yapabilecekleri spor salonundan yararlanarak gerçekleştirmektedir.

Şafak Okulları tüm kampüslerimizde olduğu gibi Bağcılar kampüsümüzde de ileri teknoloji ile donatılmış, modern eğitim anlayışına sahip alanında uzmanlaşmış öğretmenlerimizle çağın ve toplumun ihtiyaçları doğrultusunda kendine güvenen ,bilgiyi kullanma becerisine sahip, erdemli, ahlaki değerlere önem veren, mesleki yeterliliğe ulaşmış, ülkemizi geleceğe taşıyacak bireyler yetiştirmek amacındayız.