BAŞVURU YAP

ŞAFAK YAZ OKULU

Şafak Yaz Okulu olarak amacımız, tatilde çocuklarımızın sadece eğlenmesi ve heyecanlı tecrübeler yaşaması değil; aynı zamanda sosyal, duygusal ve yeteneksel gelişimlerine katkıda bulunmaktır. Çocuklarımıza bütün bir kışın sıkıcı havasını atmak ve zamanı en iyi şekilde değerlendirmeleri adına hazırladığımız programla onlara eğlenirken öğrenme yolunu açıyoruz.

 

YER: ŞAFAK OKULLARI İLKÖĞRETİM KAMPÜSÜ

YAŞ: 04 – 14 Yaş Grubu

YAZ OKULU DÖNEMLERİ

 1.  DÖNEM: 17 Haziran – 12 Temmuz 2019 (4 Hafta)
 2.  DÖNEM: 15 Temmuz – 09 Ağustos 2019 (4 Hafta)
  NOT: Her dönem için öğrenci kontenjanımız 100 kişidir.
 • Okula Giriş Saati: 09.00    Çıkış Saati: 16.30
 • Yaş Grupları: 4-5 / 6-8 / 9-11 / 12-14 şeklinde 4 grup halinde kayıtlar alınacaktır.
 • Eğitim – Öğretim  TAM GÜNDÜR.
 • Okulumuz da  08.00 – 18.00 saatleri arası nöbetçi öğretmen uygulaması vardır.

 

Yaz Okulu projesi dahilinde kendi alanında ihtisas yapmış, gerekli pedagojik formasyon donanımına sahip alanında uzman öğretmenlerimiz ve bölüm başkanlarımız eşliğinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Aynı zamanda yaz okulu çocuklarımızın kendine güvenen, sosyal bağları kuvvetli, ruhen ve bedenen sağlıklı, kendini iyi ifade edebilen bireyler olmaları için neredeyse olmazsa olmaz niteliği taşımaktadır.

 

YAZ OKULU DÖNEM ÜCRETLERİ

 • Bir Dönem Programı: 1350 TL (Yemek Dahil-Servis Hariç)
 • Her İki Dönem Programı: 2500 TL (Yemek Dahil-Servis Hariç)
 • Sabah Kahvaltısı ve Öğlen Yemeği vardır.
 • KARDEŞ İNDİRİMİMİZ %10’dur.

NOT: Yaz okulları için verilmiş fiyatlarımız günceldir, Fiyatlara servis ücreti dahil değildir!

GEREKLİ TESTLER: Spor yapabileceğine dair doktor ifadesi, aşı kartının fotokopisi, alerji testi ve tam idrar tahlillerini yaptırmanız gerekmektedir.
Not: ŞAFAK HASTAHANESİ’nde ücretsiz yaptırabilirsiniz.

GETİRİLECEK MALZEMELER:  Havlu, Terlik, Mayo, ve yüzücü gözlüğü getirmeniz gerekir.

YAZ OKULU BRANŞLAR

FUTSAL
BASKETBOL
VOLEYBOL
YÜZME
JİMNASTİK
BUZ PATENİ
ZEKA OYUNLARI

 

YAZ OKULUMUZ

Yaz okulumuz; Şafak Okulları İlköğretim Kampüsü’nde gerçekleştirilmektedir. Diğer yaz okullarından farklı olarak tüm aktiviteler kampüs içerisinde gerçekleştirildiğinden öğrenciler güvenli bir ortamda eğitim görmekte ve gün içinde şehir trafiğinde vakit kaybetmeden tüm faaliyetlerini sürdürebilmektedir.

 

YAZ OKULUMUZ

Yaz okulumuz; Şafak Okulları İlköğretim Kampüsü’nde gerçekleştirilmektedir. Diğer yaz okullarından farklı olarak tüm aktiviteler kampüs içerisinde gerçekleştirildiğinden öğrenciler güvenli bir ortamda eğitim görmekte ve gün içinde şehir trafiğinde vakit kaybetmeden tüm faaliyetlerini sürdürebilmektedir.

 

BESLENME

Yemek menüsünün hazırlanması aşamasında göz önünde bulundurulan ilk aşama kalite onayı almış markaların kullanımıdır. Sonrasında çocuklarımızın ihtiyacı olan enerjiyi sağlıklı ve düzenli şekilde almaları için menülerimiz hazırlanır ve dönemlik yemek listesi olarak tarafınıza iletilir. Yaz okulları yemeklerimiz, kampüs içerisinde bulunan yemekhanemizde hazırlanır ve öğrencilerimize servis edilir.

 

MASA TENİSİ
RESİM
BADMİNTON
İNGİLİZCE
EĞİTSEL OYUNLAR
MÜZİK
MANGALA – SATRANÇ

 

ŞAFAK OKULLARI İLKÖĞRETİM KAMPÜSÜ’NDE

 • 1 adet kapalı yüzme eğitim havuzu,
 • Buz Pateni Pisti,
 • Çok Amaçlı Spor Salonu,
 • Basketbol Salonu,
 • Jimnastik Salonu,
 • Voleybol Salonu,
 • Açık Spor ve Etkinlik Alanı bulunmaktadır.

ULAŞIM

Öğrenci girişi direkt olarak kampüs içerisine yapılmaktadır. Bu sayede çocuklarımız dış etmenlerden uzak, güvenli bir şekilde giriş yapmaktadır. Öğrenci velileri kendi imkanlarıyla çocuklarını getirebilecekleri gibi servis hizmetinden de faydalanabilirler. Servis hizmeti okulumuzun anlaşmalı olduğu profesyonel firma tarafından sağlanmaktadır. Servisler hosteslidir.

 

YAZ OKULU FAYDALARI

Sosyal aktivitelere katılan öğrenciler birbirlerine saygı duymayı, aldıkları sorumluluklar ve edindikleri deneyimler sayesinde birlikte çalışmayı öğrenirler. Ekiple yapılan aktivitelerde hedeflere ulaşan ve başarı gösteren çocuklar, ödüllendirilir ve dayanışmanın yanında birbirlerine saygı duymayı da öğrenirler. Öğrencinin sosyal ve güvenilir bir ortamda katıldığı aktiviteler pozitif bir kişilik edinmesini, başarıyı yakalamasını ve kendisine saygı duymasını sağlar. Yaz okullarında çocuklar aynı amaç için bir araya geldikleri diğer çocuklarla bir arada yaşayarak birbirine destek olur ve arkadaşlık kavramının önemini kavrar. Geliştirdiği Bağlarla birlikte kendini daha rahat ifade edebilen çocuklar ruhsal gelişimlerinde diğerlerinden hayattaki başarıları adına bir sıfır önce olurlar. Böylece özgüven ve sorumluluk duygusu karakterlerinin ayrılmaz parçası haline gelir. Kendi ilgi alanlarını daha iyi anlayan çocuklar, kariyerlerine yönelik daha iyi plan yaparlar. Spor ya da diğer aktiviteler aracılığıyla yeteneklerini geliştiren çocuklar, daha sağlıklı bir bünyeye kavuşurlar. Çocuklarımızın sosyal, duygusal, bilişsel ve bedensel gelişimlerini esas amaç olarak edinen yaz okulları aynı zamanda çocuklarımız için anlatılabilecek, maceralı, eğlenceli ve tatlı bir anı olacaktır.

 

Başvuru yap